O blogu

       Cześć, nazywam się Bartosz Nowak i cieszę się że czytasz mój blog. Na wstępie dobrze jest się poznać, a więc kilka słów o mnie – na co dzień jestem przedsiębiorcą oraz doradcą finansowym. Od 4 lat działam w branży e – commerce i mam na swoim koncie stworzenie kilku dobrze prosperujących sklepów online oraz wsparcie w sprzedaży internetowej -zarówno od strony technicznej jak i praktycznej.

     Od kiedy pamiętam interesował mnie szeroko pojęty świat finansów, jak to niektórzy mawiają – finansjera. W związku z czym, w czerwcu 2018 r. zacząłem pisać tego bloga. Wartości jakie są dla mnie szczególnie ważne to etyka w pracy oraz skuteczna komunikacja. Uważam, że w Polsce brakuje edukacji finansowej, mam nadzieję dołożyć cegiełkę w tym obszarze i szybko to zmienić !  

     Na blogu chcę się z Tobą podzielić wartościowymi  treściami z zakresu finansów osobistych, optymalizacji finansowej oraz tym jak „z głową” prowadzić budżet domowy. Ponadto wyszukuję na rynku różne okazje na których można dodatkowo zarobić, czy oszczędzić więcej niż na tradycyjnych lokatach. Zależy mi na tym aby treści jakie tutaj znajdziesz okazały się dla Ciebie wartościowe. Wspomniałem, że skuteczna komunikacja jest ważna i aby była ona naprawdę skuteczna potrzebna jest interakcja z Tobą. W związku z czym będzie mi niezwykle miło jeśli podzielisz się w komentarzu swoimi spostrzeżeniami, opiniami, czy pytaniami dotyczącymi danego tematu. Mam nadzieję że będę w stanie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię kwestie.

    I teraz Ty, mój drogi czytelniku możesz pomóc mi w osiągnięciu tego celu, pozostając ze mną na dłużej i dzieląc się informacją o tym blogu ze znajomymi których ta tematyka może zainteresować.

Do przeczytania !

Bartosz Nowak

Bartosz Nowak

Przedsiębiorca, Doradca Finansowy. Od 4 lat silnie związany z branżą e-commerce. Prywatnie świeżo upieczony mąż i przyszły ojciec 😀