ING – do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort!

 AKTUALIZACJA 3.01.2019 r. 

Bank wydłużył promocję do 31 marca 2019 r. Zmiany zostały pogrubione w poniższym artykule.

Ruszyła nowa promocja ING przeznaczona dla nowych klientów banku, w której możemy zdobyć do 140 zł w zamian za spełnienie dosłownie kilku prostych warunków.

Do promocji może przystąpić każda osoba fizyczna, która od 28 lutego 2017 r. do 31 lipca  grudnia 2018 r. nie posiadała lub współposiadała żadnego następujących produktów bankowych:

  • Konto z Lwem Direct,
  • Konto z Lwem Komfort,
  • Konto z Lwem Premium,
  • Konto z Lwem Klasyczne,
  • Konto z Lwem Student,
  • Konto z Lwem Mobi.

Aby zyskać pierwszą nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł należy do 31 października 2018 r. 31 marca 2019 r. otworzyć Konto Osobiste wraz z Kontem Oszczędnościowym przez internet oraz do 28 lutego 2019 r.  30 czerwca 2019 r. wykonać transakcje bezgotówkowe w sumie opiewające na min. 1000 zł za pośrednictwem BLIK’a lub karty wydanej do konta.

Kolejną nagrodę pieniężną w wysokości 40 zł otrzymamy w dwóch równych transzach po 20 zł każda, gdy:

  • 3 spośród wykonanych transakcji BLIK’iem będą transakcjami internetowymi (mogą być to zupełnie nowe transakcje lub te, które pomogły nam w spełnieniu warunków pierwszej nagrody) oraz
  • na konto wpłynie co najmniej jedno wynagrodzenie od pracodawcy w kwocie min. 1000 zł. każde.

Powyższe dwa warunki mogą być spełnione w dowolnej kolejności i każdy z nich gwarantuje nam 20 zł nagrody. Należy również wspomnieć, iż zgodnie z regulaminem wynagrodzenie jakie powinno wpłynąć na nasze konto nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny (pkt. 14 b. regulaminu promocji).

Na spełnienie warunków mamy czas do 28 lutego 2019 r. 30 czerwca 2019 r

Bank wypłaca nagrodę najpóźniej do 8 kwietnia 2019 r.   10 lipca 2019 r.  na konto oszczędnościowe będące jednym z warunków udziału w promocji lub w przypadku posiadania kilku promocyjnych rachunków oszczędnościowych na ten otwarty najwcześniej. Dochód uzyskany w ten sposób jest zwolniony z podatku dochodowego od osób fizycznych. Co więcej warunkiem koniecznym otrzymania wszystkich nagród jest posiadanie aktywnego rachunku oraz karty debetowej na dzień wypłaty premii.

Dodatkowo możemy zdobyć nawet do 1000 zł za polecanie konta oraz powyższej promocji znajomym. Każde konto otarte w Twojego polecenia to nagroda w wysokości 100 zł przy założeniu, że znajomy czynnie weźmie udział w promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort”.

Przejdź na stronę promocji ->

Jeśli powyższe warunki nie do końca nam odpowiadają, albo czas na spełnieni wszystkich warunków jest zbyt krótki na pewno zainteresuje Cię promocja „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”. Po szczegóły zapraszam tutaj:

ING – do 140 zł za otwarcie konta MOBI!

Ale!

Musisz wiedzieć, że konto Mobi skierowane jest do klientów indywidualnych pomiędzy 18 a 26 rokiem życia. Łapiesz się? 😉

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji

Tabela prowizji i opłat