Do 250 zł premii za regularność i aktywność – Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

W ostatnim czasie bank BGŻ BNP Paribas zaskakuje nas coraz to nowymi promocjami.

Teraz na celowniku mamy promocję Konta Maksymalnego oraz do 250 zł premii. Warunki są dość proste – w zamian za regularne wpływy na konto  (min. 1000 zł) możemy zgarnąć 100 zł premii.

Ponadto jeśli aktywnie będziemy korzystać z karty, bank wypłaca dodatkową premię – do 150 zł w formie moneybacku.

Ile mogę zarobić?

100 zł za regularność – tutaj zbytnio się nie napracujemy, ponieważ warunki są banalnie proste.

Zgodnie z regulaminem, należy zapewnić wpływ na konto w wysokości min 1000 zł –  przez okres 3 miesięcy (wrzesień / październik / listopad).  Jak najprościej spełnić ten warunek? Przelać  łącznie 1000 zł z innego swojego konta 😀

Bank wyklucza jedynie wpływy z innego rachunku prowadzonego przez bank BGŻ BNP Paribas, w tym BGŻ Optimę, wpłaty gotówkowe na konto oraz środki z tytułu przyznania kredytu przez bank organizujący promocję – BGŻ BNP. Dlaczego ta promocja jest taka prosta? Aby zgarnąć 100 zł wystarczy przelać  sobie 1000 zł z rachunku w innym banku.

To wszystko !  Bank powiadomi nas o przyznaniu Nagrody  do 17.12.2018  a premia w postaci 100 zł przeleje na nasze konto do 31.12.2018.

150 zł za aktywność – w tym przypadku trzeba już trochę pogłówkować.

Jak w tytule, „za aktywność” – tzn. bank wypłaci nam premie za korzystanie z karty wydanej do konta. Regulamin określa premię jako:

otrzymasz premię w wysokości 1 zł od każdej transakcji bezgotówkowej kartą o wartości min. 5 zł

Co to znaczy? Premiowane są codzienne płatności kartą – 1 zł za każdą płatność powyżej 5 zł. Premia będzie wypłacona jeśli (w sumie) w skali miesiąca wydamy min. 300 zł i wykonamy min. 5 transakcji.

Warunek ten jest dobrze przemyślany ponieważ  spełnienie tych 2  warunków od razu zwalnia nas z opłaty za korzystanie z karty 🙂 Zgodnie z regulaminem możemy zyskać max. 25 zł miesięcznie, a premia będzie wypłacana przez 6 miesięcy od podpisania umowy o konto. Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8 dnia kolejnego miesiąca (lub w najbliższy dzień roboczy następujący po tym dniu).

Przejdź na stronę promocji ->

Dla kogo?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. W myśl regulaminu – nowy klient to osoba nieposiadająca żadnego rachunku w BGŻ BNP Paribas  w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Warto wspomnieć, iż wykluczone są osoby posiadające aktywną umowę ramową  na dzień rejestracji w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Każdy kto spełnia wyżej wymienione warunki, wystarczy że:

  1. Zarejestruje się w promocji na dedykowanej stronie (zaznaczając wszystkie pola √).
  2. Złoży wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą  z wygenerowanego dla nas linku.
  3.  Podczas składania wniosku trzeba zaznaczyć zgodę numer 1 oraz 5 .

Terminy

Czas na złożenie wniosku jest do 31.08.2018 r

UWAGA! Warto się spieszyć, ponieważ bank przeznaczył pulę 1000 nagród!
Po przekroczeniu 1000 zgłoszeń, dalsze wnioskowanie będzie niemożliwe

Opłaty

Konto Maksymalnie jest darmowe. Dużym atutem jest też fakt, iż nie zapłacimy za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą !

Zapłacić możemy jedynie za użytkowanie karty debetowej -> 12 zł. Aby karta była bezpłatna, wystarczy w  danym miesiącu wydać nią min. 300 zł lub mieć poniżej 26 lat 😉

Przejdź na stronę promocji ->

 

Podobają Ci się artykuły na blogu?

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach!  Tak jak Ty nie lubię spamu i obiecuję że otrzymasz tylko wartościowe wiadomości bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

        

Zapisując się na newsletter akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Bartosza Nowaka w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.